Головна » товары » Ворота » Захисні ролети і захисні ришітки

Захисні ролети і захисні ришітки

Захисні ролети і захисні ришітки

Технічні характеристики:

Прогрес не стоїть на місці, і ось вже вікна з потворними решітками, які так псували фасади будинків та броньовані двері офісних будівель і магазинів замінили захисні ролети або рольставні, які гармонійно вписалися в екстер’єри приватних і громадських будівель.

Захисні ролети виготовляють з міцного екструдованого металу — сталі або алюмінію. Захисна ролетаскладається з міцних горизонтальних смуг, які намотуються на вал і фіксуються в коробі, встановленому над віконним або дверним прорізом. У закритому стані ролета надійно захищає будинок, офіс або вітрину магазину від пошкодження.

Широке застосування рольставней обумовлено їх міцною конструкцією, чудовим естетичним виглядом, зручністю експлуатації. Існує можливість замовити захисні ролети будь-якого кольору, найбільш відповідного до екстер’єру будинку.

 

Захисні ролети використовуються в приватних і громадських будівлях, будучи елегантною альтернативою «традиційним» залізним гратам. Це надійний засіб захисту Ваших вікон і дверей, балконів, гаражів і вітрин не тільки від злому, хуліганів, сторонніх поглядів, але і від шуму і сонця. Захисні ролети мають респектабельний зовнішній вигляд і безперечно прикрасять фасад магазину, інтер’єр офісу, чи стануть прекрасним доповненням до зручностей заміського будинку.

 

Захист від зламу

Безпека будинку, офісу чи магазину – основна задача, з рішенням якої успішно справляться ролети. За час Вашої відсутності ролетні системи будуть ефективно захищати Ваше майно.

Захист від сонця

Зберігання комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор і занавісок, меблів і килимових виробів від вигорання під дією прямих сонячних променів.

Захист від негоди

Надійний захист вікон від негоди (дощ, сніг, град, пориви вітру). Відірвані гілки або любі інші предмети підібрані сильним вітром не пошкодять Ваших вікон чи дверей.

Економія енергії

При опущеному ролетному полотні між ролетою і вікном утворюється повітряна подушка, яка виконує функцію “термосу”, встановлюючи оптимальну температуру в приміщенні: зберігає прохолоду в спекотні дні, а тепло – в холодні. Це забезпечує економію енргоресурсів до 20%.

Захист від шуму

Зниження рівня посторонніх шумів в приміщенні для більш ефективної роботи або приємного відпочинку завдяки використанню алюмінієвих профілів з пінним наповнювачем.

Новини