Головна » товары » Жалюзі » Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Технічні характеристики:

Естетичність та функціональні можливості вертикальних жалюзі забезпечують зростаючу популярність цього елементу декору. Елегантні вертикальні смуги візуально «піднімають» стелю, створюючи ефект збільшення простору. Популярність вертикальних жалюзі пов’язана з їх надійністю і зручністю в експлуатації, а також з багатим вибором кольору і фактури. Ламелі мають ширину 89 або 127 мм і здатні повертатися навколо осі, регулюючи освітленість кімнати.

Зовсім необов’язково встановлювати прямі жалюзі. Є конструкції фігурної форми з ламелями у вигляді хвилі,який має назву мультифактура – ексклюзивний дизайн яких робить інтер’єр дуже незвичайним. Такі жалюзі розсіюють світло, як листя дерева, тому в приміщенні створюється химерна гра світла.

Вертикальні жалюзі з тканинними ламелями вважаються найпоширенішими. Сучасні виробники використовують безліч різних тканин, починаючи від недорогих матеріалів з поліестеру і закінчуючи так званими жакардовими тканинами, просоченими пиловідштовхуючими і антистатичними препаратами.
Жалюзі з негорючої склотканини ідеально підходять для кухні, де встановлена ​​газова плита. Найбільш якісні жалюзі стійкі до забруднень, довго зберігають естетичний вигляд і невибагливі в експлуатації. Вартість конструкцій залежить від виду тканини, її щільності і властивостей, від малюнка на поверхні ламелей.

Новини