Головна » товары » Жалюзі » Тканинні ролетки

Тканинні ролетки

Тканинні ролетки

Технічні характеристики:

 

Тканинні ролети (рулонні штори) —   це класика інтер’єру сучасних приміщень.Вони дозволяють повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, а також замінити звичайні штори.

Принцип дії тканевих ролеток – полотно тканини піднімається вверх, змотуючись в рулон, від чого і назва – рулонні штори. За компактністю рулонні штори (тканеві ролети) не поступаються горизонтальним жалюзі.    Рулонні штори діляться на декілька категорій: відкрита система, коробова(закрита) система, система День-Ніч.

Полотно рулонних штор  виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими та антибактеріальними пропитками. Крім того, вони покриваються розчином, який перешкоджає вигоранню і підвищує довговічність виробів.

 Легке управління

Тканинні ролети піднімаються та опускаються для регулювання освітленості в приміщенні з допомогою ланцюжка-управління.

Відмінна фіксація до рами вікна

Тканинні ролети фіксуються до рами вікна з допомогою магнітиків або прищіпок, а для прилягання при відкиданні вікна використовуються направляючі жилки.

Широка гама кольорів

Близько 300 кольорів тканин дозволять Вам підібрати тканинні ролети під інтер’єр Вашого приміщення чи будь-які інші дизайнерські задумки.

Новини