KBE 88 Passive

KBE 88 Passive

Технічні характеристики:

Концепція passivhaus працює лише в поєднанні з інноваційною системою теплоізоляції. Як наслідок, вікна стають дуже важливим елементом, який повинен відповідати найвищим стандартам якості. Система KBE 88 passiv сертифікована Інститутом Passivhaus і забезпечує максимальну теплоізоляцію. Використання інноваційних технологій, зокрема вклейки скла, різних термоізолюючих наповнювачів, систем ущільнення дозволяє реалізувати індивідуальні рішення, які відповідають вимогам найвибагливіших клієнтів і дозволяють суттєво зменшити витрати на опалення. Різні можливості Розумне поєднання термоізолюючих наповнювачів, термічної сталі, технології вклейки скла і додаткового внутрішнього ущільнення. Висока теплоізоляція Значення опору теплопередачі системи KBE 88 passiv становить 1,25 м °С /Вт, що підтверджено сертифікатом Інститута Passivhaus у м. Дармштадт.

 

Шиномонтажна ширина профілю – 88 мм

Максимальна ширина склопакета – 54 мм

Кількість камер профілю – 6

Турбота про екологію

Вікна KBE є дружніми для довкілля, оскільки при їх виробництві використовується екологічно чиста технологія greenline. Технологія greenline – це: відсутність у вікнах сполук свинцю; стійкість до атмосферних впливів; багаторазова переробка профілю і його повторне використання (до 10 циклів) у виробництві вікон.

Теплозбереження та енергозбереження

За оцінками фахівців, до 60% втрат тепла в будинку відбувається через вікна. Тому «теплі» вікна є принципово важливим елементом будь-якого сучасного дому. Саме це є характерною ознакою вікон КВЕ. Широка лінійка профільних систем КВЕ у поєднанні з енергоефективними склопакетами дозволяє забезпечити відмінні теплоізоляційні характеристики Вашого вікна, починаючи від нормативного рівня до рівня будинків системи passivhaus. Чим вікна «тепліші», тим витрати на опалення менші.

Розмаїття форм та кольорів

Вікна КВЕ можуть бути прямокутними, трикутними, трапецієподібними, арковими, круглими, сегментними…
До того ж існує безмежна кількість кольорів, яка реалізується за допомогою однотонних ламінаційних плівок, плівок з імітацією різних порід дерева, алюмінієвих накладок та покриттів із світловідбивним ефектом.

Свіже повітря в приміщенні

Наше гарне самопочуття напряму залежить від свіжого повітря. Вікна КВЕ забезпечують його надходження в приміщення завдяки спеціальним вентиляційним пристроям, таким як фальцевий клапан REGEL-air, зимове та ступінчасте провітрювання, а також остання розробка КВЕ – вентиляційна система з рекуперацією тепла PremiVent.

Тиха оселя

З вікнами КВЕ в домі тихо, оскільки вони мають високу герметичність, яка забезпечується досконалими профільними системами з кількома контурами ущільнення, багатокамерними склопакетами з газовим заповненням і склом різної товщини та високоякісними системами фурнітури з надійним притисканням стулки до рами вікна.

Надійність і зручність у користуванні

Вікна КВЕ під час експлуатації не змінюють свої якісні характеристики, вони стійкі до впливу зовнішніх факторів. Профіль КВЕ не жовтіє з часом, має шовковисту поверхню та чудово протистоїть негоді. Вікна КВЕ не потребують особливого догляду, фарбування та додаткового утеплення взимку. Для підтримки їх чистоти і гарного зовнішнього вигляду досить простого мильного розчину та м’якої тканинної серветки.

Захист від сонця

Вікна покликані забезпечувати надходження в приміщення світла. Проте часто його буває забагато. У вікнах КВЕ це блискуче вирішується за допомогою профільних систем із високими теплоізоляційними властивостями, видів скла зі спеціальним сонцевідбивним покриттям (захисні плівки, напилення металів тощо), а також комбінованої системи візуального захисту AddOn.

Безпека Вашого дому

Найвразливішими місцями при спробі проникнення є вікна та балконні двері. Завдяки сучасним технічним рішенням протизламні вікна і двері КВЕ дозволяють значно зменшити ризик зламу завдяки монтажу стулки з достатньою кількістю точок замикання, які фіксуються в сталевий підсилювач профілю рами; захищеній від висвердлювання ручці із замком; використанню протизламного склопакета з багатошаровим триплексним склом та захистом використанню протизламного склопакета з багатошаровим триплексним склом та захистом від піддівання.

Новини