Головна » товары » Жалюзі » Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Технічні характеристики:

Горизонтальні жалюзі є класичним варіантом оформлення вікон в офісних та житлових приміщеннях. Горизонтальні жалюзі виготовляються з алюмінієвих ламелей, які покриваються спеціальною нетоксичного фарбою, стійкою до вигорання і до механічних впливів.

Горизонтальні жалюзі забезпечують надійний захист від сонячних променів і від сторонніх поглядів, мають підвищену тепловіддачею, забезпечують регульоване освітлення, підходять для приміщень з підвищеною вологістю, пожежобезпечні.

Розрізняють ламелі по ширині: 16мм і 25мм. Ламелі шириною 25мм найбільш популярні і доступні за ціною, мають широку кольорову гаму, яка задовольнить потреби будь-якого клієнта. Асортимент алюмінієвих ламелей включає більше 25 кольорів.

Управління здійснюється за допомогою одного ланцюжка. Експлуатація горизонтальних жалюзі зручна і проста, вони не потребують особливого догляду.

Горизонтальні жалюзі встановлюють у житлових кімнатах (вітальня, дитяча, спальня), в офісах, лікарнях, дитячих садах, а також в приміщеннях, де температура часто міняється: ванна кімната, лоджія, кухня.

Новини