Головна » Інформація про команію

Інформація про команію

За 11 років роботи на віконному ринку створена велика дилерська мережа, яка охоплює практично всю Україну. Візитною карткою заводу «Віконні системи ЄМ» є продукція високої якості, виготовлена в повній відповідності з європейськими стандартами: металопластикові вікна, вхідні та міжкімнатні двері, ролети, жалюзі, секційні та автоматичні ворота, алюмінієві системи, розсувні конструкції.

Асортимент продукції демонструє широке розмаїття форм, розмірів і кольорів, що дозволяє використовувати, зокрема, вікна ПВХ не тільки для стандартних віконних прорізів, а й для прорізів нетрадиційної форми.

Вся, без винятку, продукція заводу сертифікована. Ваші металопластикові вікна повинні відповідати як мінімум українським стандартам енергозбереження мати високий рівень безпеки, забезпечувати найбільш сприятливий мікроклімат в будинку, гарантувати комфорт. А також підкреслювати інтер’єр, як того вимагає ваша фантазія.

Автоматизовані лінії виробництва, серйозний технічний ресурс, поетапний контроль якості відділом ВТК є винятковим реквізитом заводу-виготовлювача «Віконні системи ЄМ». Грамотна організація виробничого процесу забезпечує дотримання повноцінного технологічного циклу, у відповідність усім європейським нормам і стандартам.


Якість


Нагороди